Prognoza pogody

Pogoda
Lisia Góra ››

°C °C

Aktualności

2013-05-27
Ciekawą, pełną różnorodności formą rodzinnego świętowania był "Piknik rodzinny w Kobierzynie". Jego organizatorem była Szkoła Podstawowa oraz Stowarzyszenie "Małe Jest Dobre". Bogaty program, atmosfera i klimat imprezy przyciągnął liczne grono rodziców oraz sympatyków szkoły. Piknik był okazją nie tylko do wypoczynku, rekreacji, ale jego celem była integracja środowiska - "dla dzieci i na rzecz dzieci". I to organizatorom jak najbardziej się udało.
            W ofercie programowej były: ciekawe, pełne nie tylko wdzięku, ale i emocji występy i popisy uczniowskie, świadczące o pracy uczniów i nauczycieli, konkursy i zabawy z udziałem rodziców, atrakcje sportowe i przejażdżka wozem strażackim. Wiele ciekawych doznań dostarczył dzieciom pokaz malowania twarzy. Tradycyjnie nie zabrakło też gumowych zjeżdżalni, cukrowej waty i grillowanych kiełbasek. Dopisała pogoda i dopisały humory. Piknik spełnił swe zadanie, zachęcił wszystkich do pracy na rzecz szkoły, środowiska, do wspólnych kolejnych inicjatyw.
            Całość odbywała się pod czujnym okiem Dyrektor Szkoły Krystyny Bajorek i nauczycieli tej szkoły. Swoją obecnością zaszczycili także to rodzinne świętowanie m.in.: radny Kobierzyna Ryszard Witek, Proboszcz Parafii ks. Czesław Górka i ks. Eugeniusz Olech, Prezes ZG ZOSP RP Lisia Góra Józef Ogorzelec, Naczelnik OSP Kobierzyn Stanisław Wałaszek, Prezes Stowarzyszenia Anna Motyka wraz z członkami zarządu.
            W trakcie tego rodzinnego święta, nie zapomniano o jednym z najpiękniejszych dni, o DNIU MATKI. Mamom złożono życzenia i przekazano wykonane przez uczniów, oryginalne kwiatowe upominki. Był to akcent nie tylko miły, ale również bardzo wychowawczy. Gratulujemy pomysłu na całość, było nam miło reprezentować podczas tego przedsięwzięcia Redakcję Głosu Lisiej Góry.
Tekst/foto: Jakub Jaźwiński
Paulina Strejczek


  

« powrót
Archiwum:         
B I P
Wybory Prezydenckie 2015
epuap
Wybory do Izb Rolniczych 2015
SIP
System Gospodarowania Odpadami
Zbiórka azbestu
Wirtualny Spacer po Gminie Lisia Góra
Folder promocyjny
Lokalna Grupa Działania
Klub Parafii Lisia Góra
RDP
PGNIG
Zarząd Gminny OSP RP
Boisko "Olik"
Nabór do NSR
Punkt konsultacyjny dla osób uzależnionych i ich rodzin
Szukaj

Urząd Gminy 33-140 Lisia Góra ul. 1 Maja 7 tel. 14 678-46-78 , fax 678-42-49
CMS Tractable by Marketing Studio